🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Michael Kors 2259U Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Michael Kors |
| Model | MK2259U |
| Color | Black Horn(40348G), Gradient Wine(40366X) |
| Shape | Cat eye |
| Material | Acetate |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width |  52 mm |
| Bridge Width | Â 19 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $88.38
Michael Kors 2259U Sunglass—
$88.38
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Michael Kors |
| Model | MK2259U |
| Color | Black Horn(40348G), Gradient Wine(40366X) |
| Shape | Cat eye |
| Material | Acetate |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width |  52 mm |
| Bridge Width | Â 19 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |
























