🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Michael Kors 2211U Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Michael Kors |
| Model | MK2211U |
| Color | Black (30053F) |
| Shape | Cat Eye |
| Material | Injected |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$29.58
Original: $84.51
-65%Michael Kors 2211U Sunglass—
$84.51
$29.58Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Michael Kors |
| Model | MK2211U |
| Color | Black (30053F) |
| Shape | Cat Eye |
| Material | Injected |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
























