š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Michael Kors 2204U Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Michael Kors |
| Model | Ā MK2204U |
| Color | Ā Black (300513) |
| Shape | Ā Cat Eye |
| Material | Ā Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 54 mmĀ |
| Bridge Width | Ā 18 mm |
| Temple Length | Ā 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |
$32.84
Original: $93.83
-65%Michael Kors 2204U Sunglassā
$93.83
$32.84Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Michael Kors |
| Model | Ā MK2204U |
| Color | Ā Black (300513) |
| Shape | Ā Cat Eye |
| Material | Ā Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 54 mmĀ |
| Bridge Width | Ā 18 mm |
| Temple Length | Ā 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |
























