š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Michael Kors 2045 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Michael Kors |
| Model | Ā MK2045 |
| Color | Ā Dark Tortoise (300613) |
| Shape | Ā Cat Eye |
| Material | Ā Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 55 mm (M) |
| Temple Length | Ā 140 mm |
| Bridge Width | Ā 16 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 ;32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506; |
$84.51
Michael Kors 2045 Sunglassā
$84.51
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Michael Kors |
| Model | Ā MK2045 |
| Color | Ā Dark Tortoise (300613) |
| Shape | Ā Cat Eye |
| Material | Ā Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 55 mm (M) |
| Temple Length | Ā 140 mm |
| Bridge Width | Ā 16 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 ;32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506; |
























