š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Michael Kors 1120 Sunglass
@@@
| Brand | Ā Michael Kors |
| Model | Ā MK1120 |
| Color | Ā Rose Gold (11086F) |
| Shape |
Ā Round |
| Material |
Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 62 mm (XXL) |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Bridge Width | Ā 16 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |
$35.01
Original: $100.03
-65%Michael Kors 1120 Sunglassā
$100.03
$35.01Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
@@@
| Brand | Ā Michael Kors |
| Model | Ā MK1120 |
| Color | Ā Rose Gold (11086F) |
| Shape |
Ā Round |
| Material |
Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 62 mm (XXL) |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Bridge Width | Ā 16 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |
























