š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



MAUI JIM 331HS Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Maui Jim |
| Model No | Ā 331HS |
| Color |
Ā Havana Brown (10) |
| Shape |
Ā Cat Eye |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 53 mm |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Bridge Width | Ā 23 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. |
$62.44
Original: $178.40
-65%MAUI JIM 331HS Sunglassā
$178.40
$62.44Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Maui Jim |
| Model No | Ā 331HS |
| Color |
Ā Havana Brown (10) |
| Shape |
Ā Cat Eye |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 53 mm |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Bridge Width | Ā 23 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. |
























