🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale


















LACELLE COLOR PREMIUM (Zero Power)
Power to be taken post checkout
- Monthly Disposable Lens
- 2 Pieces Pack
Power Range
- Spherical : Zero Power
@@@
| Manufacturer | Bausch & Lomb |
| Brand | Lacelle |
| Base Curve | 8.60 mm |
| Material | Hydrogel |
| Disposability | Monthly Disposable |
| Central Thickness | 0.078 mm |
| Diameter | 14.00 mm |
| Water Content | 38% |
| Packaging | 2 Pieces Lens per Box |
| Share your Power |
Whatsapp Your Prescription @ 09831526223 or mail us at [email protected]
|
Select Select Color
Select Select Quantity
From $4.07
Original: $11.64
-65%LACELLE COLOR PREMIUM (Zero Power)—
$11.64
$4.07Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Power to be taken post checkout
- Monthly Disposable Lens
- 2 Pieces Pack
Power Range
- Spherical : Zero Power
@@@
| Manufacturer | Bausch & Lomb |
| Brand | Lacelle |
| Base Curve | 8.60 mm |
| Material | Hydrogel |
| Disposability | Monthly Disposable |
| Central Thickness | 0.078 mm |
| Diameter | 14.00 mm |
| Water Content | 38% |
| Packaging | 2 Pieces Lens per Box |
| Share your Power |
Whatsapp Your Prescription @ 09831526223 or mail us at [email protected]
|




