🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




AIR OPTIX COLORS
Power to be taken post checkout
- Monthly Disposable Lens
- 2 Pieces Pack
Power Range
- Spherical: -0.00 to -8.00
@@@
| Manufacturer | Alcon |
| Brand | Airoptix colors |
| Material | Lotrafilcon B ( Silicone Hydrogel ) |
| Disposability | Monthly Disposable |
| Base Curve | 8.6mm |
| Diameter | 14.20mm |
| Water Content | 33% |
| Packaging | 2 lens per box |
| Share your Power |
Whatsapp Your Prescription @ 9007787761 or mail us at [email protected]
|
Select Select Color
Select Select Quantity
From $6.61
Original: $18.88
-65%AIR OPTIX COLORS—
$18.88
$6.61Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Power to be taken post checkout
- Monthly Disposable Lens
- 2 Pieces Pack
Power Range
- Spherical: -0.00 to -8.00
@@@
| Manufacturer | Alcon |
| Brand | Airoptix colors |
| Material | Lotrafilcon B ( Silicone Hydrogel ) |
| Disposability | Monthly Disposable |
| Base Curve | 8.6mm |
| Diameter | 14.20mm |
| Water Content | 33% |
| Packaging | 2 lens per box |
| Share your Power |
Whatsapp Your Prescription @ 9007787761 or mail us at [email protected]
|




