🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Jimmy Choo 5003 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Jimmy Choo |
| Model No |
JC5003 |
| Color | Transparent Brown Glitter (50405A) |
| Shape |
Pillow |
| Material |
Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$218.76
Jimmy Choo 5003 Sunglass—
$218.76
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Jimmy Choo |
| Model No |
JC5003 |
| Color | Transparent Brown Glitter (50405A) |
| Shape |
Pillow |
| Material |
Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
























