š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale








Irus 1078 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Irus |
| Model No |
Ā IR1078 |
| Color | Silver & Black (C1), Golden (C4) |
| Shape | Ā Cat Eye |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 58 mm |
| Temple Length | Ā 137 mm |
| Bridge Width | Ā 15 mm |
| Country of Origin | India / China / Vietnam |
| Manufactured At | India / China / Vietnam |
| Imported By | Ronak Optik India Pvt. Ltd. |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $12.95
Irus 1078 Sunglassā
$12.95
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Irus |
| Model No |
Ā IR1078 |
| Color | Silver & Black (C1), Golden (C4) |
| Shape | Ā Cat Eye |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 58 mm |
| Temple Length | Ā 137 mm |
| Bridge Width | Ā 15 mm |
| Country of Origin | India / China / Vietnam |
| Manufactured At | India / China / Vietnam |
| Imported By | Ronak Optik India Pvt. Ltd. |
























