š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale








Idee 2774 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Idee |
| Model No |
Ā ID2774 |
| Color |
Ā Brown TortoiseĀ (C2),Ā BlackĀ (C1) |
| Shape | Ā Cat Eye |
| Material | Ā Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 52 mm |
| Temple Length | Ā 144 mm |
| Bridge Width | Ā 20 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $8.10
Original: $23.13
-65%Idee 2774 Sunglassā
$23.13
$8.10Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Idee |
| Model No |
Ā ID2774 |
| Color |
Ā Brown TortoiseĀ (C2),Ā BlackĀ (C1) |
| Shape | Ā Cat Eye |
| Material | Ā Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 52 mm |
| Temple Length | Ā 144 mm |
| Bridge Width | Ā 20 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
























