š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Gucci 1421S Sunglass
@@@
| Brand | Ā Gucci |
| Model No | Ā GC1421S |
| Color |
Ā Pink (004) |
| Shape | Ā Cat Eye |
| Material | Ā Acetate |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 51 mm |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Bridge Width | Ā 20 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
$66.55
Original: $190.13
-65%Gucci 1421S Sunglassā
$190.13
$66.55Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
@@@
| Brand | Ā Gucci |
| Model No | Ā GC1421S |
| Color |
Ā Pink (004) |
| Shape | Ā Cat Eye |
| Material | Ā Acetate |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 51 mm |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Bridge Width | Ā 20 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
























