š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Gucci 1412S Sunglass
@@@
| Brand | Ā Gucci |
| Model No | Ā GC1412S |
| Color |
Ā Red (004), Black (001) |
| Shape | Ā Cat Eye |
| Material | Ā Acetate |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 62 mm |
| Temple Length | Ā 125 mm |
| Bridge Width | Ā 16 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $99.68
Original: $284.80
-65%Gucci 1412S Sunglassā
$284.80
$99.68Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
@@@
| Brand | Ā Gucci |
| Model No | Ā GC1412S |
| Color |
Ā Red (004), Black (001) |
| Shape | Ā Cat Eye |
| Material | Ā Acetate |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 62 mm |
| Temple Length | Ā 125 mm |
| Bridge Width | Ā 16 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
























