š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale









Gucci 1401S Sunglass
@@@
| Brand | Ā Gucci |
| Model No | Ā GC1401S |
| Color |
Ā Black (001), Tortoise (002), Red (003) |
| Shape | Ā Cat Eye |
| Material | Ā Acetate |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 53 mm |
| Temple Length | Ā 130 mm |
| Bridge Width | Ā 19 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $51.88
Original: $148.22
-65%Gucci 1401S Sunglassā
$148.22
$51.88Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
@@@
| Brand | Ā Gucci |
| Model No | Ā GC1401S |
| Color |
Ā Black (001), Tortoise (002), Red (003) |
| Shape | Ā Cat Eye |
| Material | Ā Acetate |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 53 mm |
| Temple Length | Ā 130 mm |
| Bridge Width | Ā 19 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
























