š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Emporio Armani 4198 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Emporio Armani |
| Model No |
Ā EA4198 |
| Color | Ā Gradient Blue (59918G) |
| Shape |
Ā Cat Eye |
| Material | Ā Acetate |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 55 mm (M) |
| Temple Length | Ā 140 mm |
| Bridge Width | Ā 17 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |
$36.10
Original: $103.14
-65%Emporio Armani 4198 Sunglassā
$103.14
$36.10Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Emporio Armani |
| Model No |
Ā EA4198 |
| Color | Ā Gradient Blue (59918G) |
| Shape |
Ā Cat Eye |
| Material | Ā Acetate |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 55 mm (M) |
| Temple Length | Ā 140 mm |
| Bridge Width | Ā 17 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |
























