🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Dolce & Gabbana 4470 Sunglass
@@@
| Brand | Dolce & Gabbana |
| Model No | DG4470 |
| Color |
Black (5018G),Havana (50213) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm (XL) |
| Bridge Width | 17 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $84.17
Original: $240.48
-65%Dolce & Gabbana 4470 Sunglass—
$240.48
$84.17Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
@@@
| Brand | Dolce & Gabbana |
| Model No | DG4470 |
| Color |
Black (5018G),Havana (50213) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm (XL) |
| Bridge Width | 17 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
























