🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale









Dolce & Gabbana 4450 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Dolce & Gabbana |
| Model No | Â DG4450 |
| Color |
 Fuchsia (326230), Green (331152), White (331287) |
| Shape | Â Cat Eye |
| Material | Â Acetate |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width |  52 mm |
| Bridge Width | Â 16 mm |
| Temple Length | Â 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $60.54
Original: $172.98
-65%Dolce & Gabbana 4450 Sunglass—
$172.98
$60.54Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Dolce & Gabbana |
| Model No | Â DG4450 |
| Color |
 Fuchsia (326230), Green (331152), White (331287) |
| Shape | Â Cat Eye |
| Material | Â Acetate |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width |  52 mm |
| Bridge Width | Â 16 mm |
| Temple Length | Â 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |
























