š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Dita DTS 531 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | DitaĀ |
| Model | DTS 531 |
| Color | Gold (03/RHD) |
| Shape | Butterfly |
| Material | Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 61 mm |
| Bridge Width | Ā 14 mm |
| Temple Length | 139 mm |
| Country of Origin | Japan |
| Manufactured at | Dita Eyewear Europe Ltd |
| Imported by | Via Lux LLP |
$589.78
Dita DTS 531 Sunglassā
$589.78
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | DitaĀ |
| Model | DTS 531 |
| Color | Gold (03/RHD) |
| Shape | Butterfly |
| Material | Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 61 mm |
| Bridge Width | Ā 14 mm |
| Temple Length | 139 mm |
| Country of Origin | Japan |
| Manufactured at | Dita Eyewear Europe Ltd |
| Imported by | Via Lux LLP |
























