š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Versace 4452 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Versace |
| Model No | Ā VE4452 |
| Color | Ā Black (GB1/87), White (314/87) |
| Shape | Ā Irregular |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 55 mm |
| Temple Length | Ā 135 mm |
| Bridge Width | Ā 19 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $61.90
Original: $176.85
-65%Versace 4452 Sunglassā
$176.85
$61.90Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Versace |
| Model No | Ā VE4452 |
| Color | Ā Black (GB1/87), White (314/87) |
| Shape | Ā Irregular |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 55 mm |
| Temple Length | Ā 135 mm |
| Bridge Width | Ā 19 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
























