š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Chrome Hearts Nailer Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Chrome Hearts |
| Model No | Nailer |
| Color | Silver (ORB/SS/MGR) |
| Shape | Ā Rectangle |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 60 mm |
| Temple Length | Ā 147 mm |
| Bridge Width | Ā 15 mm |
$449.92
Original: $1,285.48
-65%Chrome Hearts Nailer Sunglassā
$1,285.48
$449.92Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Chrome Hearts |
| Model No | Nailer |
| Color | Silver (ORB/SS/MGR) |
| Shape | Ā Rectangle |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 60 mm |
| Temple Length | Ā 147 mm |
| Bridge Width | Ā 15 mm |




