š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Chrome Hearts Free Ride Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Chrome Hearts |
| Model No | Free Ride |
| Color | Sky Blue (PWR), Green-Yellow (SS/GP) |
| Shape | Ā Irregular |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 54 mm |
| Temple Length | Ā 149 mm |
| Bridge Width | Ā 19 mm |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $577.57
Original: $1,650.21
-65%Chrome Hearts Free Ride Sunglassā
$1,650.21
$577.57Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Chrome Hearts |
| Model No | Free Ride |
| Color | Sky Blue (PWR), Green-Yellow (SS/GP) |
| Shape | Ā Irregular |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 54 mm |
| Temple Length | Ā 149 mm |
| Bridge Width | Ā 19 mm |




