🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Carrera 8056/S Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Carrera |
| Model No | CA8056/S |
| Color |
Sky 7ZJ |
| Shape |
Oval |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 51 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 22 mm |
| Country of Origin | China |
| Manufactured At | China |
| Imported By | Safilo India Pvt Ltd |
$48.11
Carrera 8056/S Sunglass—
$48.11
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Carrera |
| Model No | CA8056/S |
| Color |
Sky 7ZJ |
| Shape |
Oval |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 51 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 22 mm |
| Country of Origin | China |
| Manufactured At | China |
| Imported By | Safilo India Pvt Ltd |


