🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Carrera 1045/S Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Carrera |
| Model No | CA1045/S |
| Color |
Brown (FWM) |
| Shape |
Pilot |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 61 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 13 mm |
| Country of Origin | China |
| Manufactured At | China |
| Imported By | Safilo India Pvt Ltd |
$76.05
Carrera 1045/S Sunglass—
$76.05
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Carrera |
| Model No | CA1045/S |
| Color |
Brown (FWM) |
| Shape |
Pilot |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 61 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 13 mm |
| Country of Origin | China |
| Manufactured At | China |
| Imported By | Safilo India Pvt Ltd |


