🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale








Bvlgari 6133 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Bvlgari |
| Model No |
BV6133 |
| Color | Transparent Pink (2014/3B), Dark Havana (278/13) |
| Shape | Cat Eye |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm (XL) |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $83.90
Original: $239.71
-65%Bvlgari 6133 Sunglass—
$239.71
$83.90Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Bvlgari |
| Model No |
BV6133 |
| Color | Transparent Pink (2014/3B), Dark Havana (278/13) |
| Shape | Cat Eye |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm (XL) |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
























