š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Burberry 4407 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | BurberryĀ |
| Model | BE4407 |
| Color | Ā Black (385387 ), Peach (408813) |
| Shape | Ā Cat eye |
| Material | Ā Acetate |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 54 mm |
| Bridge Width | Ā 17 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $48.04
Original: $137.27
-65%Burberry 4407 Sunglassā
$137.27
$48.04Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | BurberryĀ |
| Model | BE4407 |
| Color | Ā Black (385387 ), Peach (408813) |
| Shape | Ā Cat eye |
| Material | Ā Acetate |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 54 mm |
| Bridge Width | Ā 17 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |
























