🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Vogue 5479S Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Vogue |
| Model | VO5479S |
| Color | Â Black (W4487) |
| Shape | Â Butterfly |
| Material | Â Metal |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 53 mm |
| Bridge Width | Â 17 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |
$18.17
Original: $51.92
-65%Vogue 5479S Sunglass—
$51.92
$18.17Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Vogue |
| Model | VO5479S |
| Color | Â Black (W4487) |
| Shape | Â Butterfly |
| Material | Â Metal |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 53 mm |
| Bridge Width | Â 17 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |
























