🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale









Swarovski 7002 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Swarovski |
| Model | SK7002 |
| Color |
Metal Brown (400213), Gold Green (40032A), Gold Pink (400468) |
| Shape | Butterfly |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 mm |
| Temple Width | 130 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $58.64
Original: $167.54
-65%Swarovski 7002 Sunglass—
$167.54
$58.64Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Swarovski |
| Model | SK7002 |
| Color |
Metal Brown (400213), Gold Green (40032A), Gold Pink (400468) |
| Shape | Butterfly |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 mm |
| Temple Width | 130 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
























