🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Swarovski 6026 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Swarovski |
| Model | SK6026 |
| Color | Black (100111 ), Havana (100273) |
| Shape | Butterfly |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm |
| Temple Width | 140 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $52.39
Original: $149.69
-65%Swarovski 6026 Sunglass—
$149.69
$52.39Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Swarovski |
| Model | SK6026 |
| Color | Black (100111 ), Havana (100273) |
| Shape | Butterfly |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm |
| Temple Width | 140 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
























