🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Spartan 182 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Spartan |
| Model | SN182 |
| Color | Tortoise (171) |
| Shape | Hexagonal |
| Material | Shell & Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
$4.59
Original: $13.11
-65%Spartan 182 Sunglass—
$13.11
$4.59Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Spartan |
| Model | SN182 |
| Color | Tortoise (171) |
| Shape | Hexagonal |
| Material | Shell & Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 20 mm |


