🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Salvatore Ferragamo 1010 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Salvatore Ferragamo |
| Model No | SF 1010 |
| Color | Havana (214) |
| Shape | Butterfly |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Country of Origin | Italy / Japan |
| Manufactured At | Marcolin USA |
| Imported By | Sterling Metaplast India Pvt. Ltd. |
$70.84
Original: $202.39
-65%Salvatore Ferragamo 1010 Sunglass—
$202.39
$70.84Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Salvatore Ferragamo |
| Model No | SF 1010 |
| Color | Havana (214) |
| Shape | Butterfly |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Country of Origin | Italy / Japan |
| Manufactured At | Marcolin USA |
| Imported By | Sterling Metaplast India Pvt. Ltd. |
























