š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Saint Laurent M131 Sunglass
@@@
| Brand | Ā Saint Laurent |
| Model | Ā SL_M131 |
| Color |
Ā Black (001) |
| Shape |
Ā Square |
| Material | Ā Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 52 mm |
| Bridge Width | Ā 20 mm |
| Temple Width | Ā 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
$204.87
Saint Laurent M131 Sunglassā
$204.87
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
@@@
| Brand | Ā Saint Laurent |
| Model | Ā SL_M131 |
| Color |
Ā Black (001) |
| Shape |
Ā Square |
| Material | Ā Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 52 mm |
| Bridge Width | Ā 20 mm |
| Temple Width | Ā 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |


