š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Ray-Ban Meta AI RW4006 (Wayfarer)Sunglass - G15 Green
NO RETURN | NO EXCHANGE
- Ā RAY-BAN Authentic Lenses will take approximately 30 days for delivery.
- Ā For lens color options, please reach out to us on WhatsApp at 9007787761 or email us at [email protected].
| Brand | Rayban |
| Model No | RB-RW4006 |
| Colour | Shiny Black (601/71) |
| Lens Colour | G15(Green) |
| Shape | Wayfarer |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 50 mm |
| Temple Length | 150 mm |
| Bridge Width | 22 mm |
Select Color
Select Select Lens Option
Select Select Lens Type
From $108.28
Original: $309.38
-65%Ray-Ban Meta AI RW4006 (Wayfarer)Sunglass - G15 Greenā
$309.38
$108.28Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
NO RETURN | NO EXCHANGE
- Ā RAY-BAN Authentic Lenses will take approximately 30 days for delivery.
- Ā For lens color options, please reach out to us on WhatsApp at 9007787761 or email us at [email protected].
| Brand | Rayban |
| Model No | RB-RW4006 |
| Colour | Shiny Black (601/71) |
| Lens Colour | G15(Green) |
| Shape | Wayfarer |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 50 mm |
| Temple Length | 150 mm |
| Bridge Width | 22 mm |






