🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale







Ray-Ban 4101 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Ray-Ban |
| Model | Â RB4101 |
| Color | Â Light Havana (710/T5), Havana (642/A5) |
| Shape | Â Butterfly |
| Material | Â Nylon |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 58 mm (M) |
| Bridge Width | Â 17 mm |
| Temple Width | Â 135 mm |
| Country Of Origin | INDIA |
| Manufacturing Details | RAYBAN SUN OPTICS INDIA PVT.LTD., SP 810-811, PHASE -II, RIICO INDUSTRIAL AREA, BHIWADI, RAJASTHAN-301019 |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $45.23
Original: $129.23
-65%Ray-Ban 4101 Sunglass—
$129.23
$45.23Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Ray-Ban |
| Model | Â RB4101 |
| Color | Â Light Havana (710/T5), Havana (642/A5) |
| Shape | Â Butterfly |
| Material | Â Nylon |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 58 mm (M) |
| Bridge Width | Â 17 mm |
| Temple Width | Â 135 mm |
| Country Of Origin | INDIA |
| Manufacturing Details | RAYBAN SUN OPTICS INDIA PVT.LTD., SP 810-811, PHASE -II, RIICO INDUSTRIAL AREA, BHIWADI, RAJASTHAN-301019 |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
























