🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Prada A27S Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Prada |
| Model No | Â PRA27S |
| Color | Â Black (16K07V), Radica Tortoise (17N70G) |
| Shape | Â Butterfly |
| Material | Â Acetate |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 62 mm |
| Bridge Width | Â 17 mm |
| Temple Length | Â 130 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $117.66
Original: $336.17
-65%Prada A27S Sunglass—
$336.17
$117.66Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Prada |
| Model No | Â PRA27S |
| Color | Â Black (16K07V), Radica Tortoise (17N70G) |
| Shape | Â Butterfly |
| Material | Â Acetate |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 62 mm |
| Bridge Width | Â 17 mm |
| Temple Length | Â 130 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |
























