🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Michael Kors 1158D Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Michael Kors |
| Model | MK1158D |
| Color | Â Shiny light gold (101403) |
| Shape | Â Butterfly |
| Material | Â Metal |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width |  59 mm |
| Bridge Width | Â 17 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |
$129.52
Michael Kors 1158D Sunglass—
$129.52
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Michael Kors |
| Model | MK1158D |
| Color | Â Shiny light gold (101403) |
| Shape | Â Butterfly |
| Material | Â Metal |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width |  59 mm |
| Bridge Width | Â 17 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |
























