🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Hugo Boss 1392/S Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Hugo Boss |
| Model No |
 HB1392/S |
| Color | Â Blue (25A/PR) |
| Shape |
 Butterfly |
| Material |
 Metal |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 57 mm |
| Temple Length | Â 140 mm |
| Bridge Width | Â 18 mm |
| Country of Origin | China |
| Manufactured At | China |
| Imported By | Safilo India Pvt. Ltd. |
$120.28
Hugo Boss 1392/S Sunglass—
$120.28
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Hugo Boss |
| Model No |
 HB1392/S |
| Color | Â Blue (25A/PR) |
| Shape |
 Butterfly |
| Material |
 Metal |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 57 mm |
| Temple Length | Â 140 mm |
| Bridge Width | Â 18 mm |
| Country of Origin | China |
| Manufactured At | China |
| Imported By | Safilo India Pvt. Ltd. |
























