🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Gucci 1431S Sunglass
@@@
| Brand | Â Gucci |
| Model No | Â GC1431S |
| Color |
 Transparent Violet (003), Black (001) |
| Shape | Â Butterfly |
| Material | Â Acetate |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 57 mm |
| Temple Length | Â 135 mm |
| Bridge Width | Â 20 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $62.47
Original: $178.49
-65%Gucci 1431S Sunglass—
$178.49
$62.47Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
@@@
| Brand | Â Gucci |
| Model No | Â GC1431S |
| Color |
 Transparent Violet (003), Black (001) |
| Shape | Â Butterfly |
| Material | Â Acetate |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 57 mm |
| Temple Length | Â 135 mm |
| Bridge Width | Â 20 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
























