š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Gucci 1408S Sunglass
@@@
| Brand | Ā Gucci |
| Model No | Ā GC1408S |
| Color |
Ā Black (001), Tortoise (002) |
| Shape | Ā Cat Eye |
| Material | Ā Acetate |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 52 mm |
| Temple Length | Ā 140 mm |
| Bridge Width | Ā 21 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $79.04
Original: $225.82
-65%Gucci 1408S Sunglassā
$225.82
$79.04Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
@@@
| Brand | Ā Gucci |
| Model No | Ā GC1408S |
| Color |
Ā Black (001), Tortoise (002) |
| Shape | Ā Cat Eye |
| Material | Ā Acetate |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 52 mm |
| Temple Length | Ā 140 mm |
| Bridge Width | Ā 21 mm |
| Country Of Origin | ITALY |






