🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale












Elvis 235 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Elvis |
| Model | Â ELS235 |
| Color |  Brown, Blue, Maroon |
| Shape | Â Butterfly |
| Material | Â Shell & Metal |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 53 mm |
| Temple Length | Â 141 mm |
| Bridge Width | Â 21 mm |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $20.09
Elvis 235 Sunglass—
$20.09
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Elvis |
| Model | Â ELS235 |
| Color |  Brown, Blue, Maroon |
| Shape | Â Butterfly |
| Material | Â Shell & Metal |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 53 mm |
| Temple Length | Â 141 mm |
| Bridge Width | Â 21 mm |
























