🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale








Elvis 234 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Elvis |
| Model | Â ELS234 |
| Color | Â Brown, Black |
| Shape | Â Butterfly |
| Material | Â Shell |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 57 mm |
| Temple Length | Â 137 mm |
| Bridge Width | Â 18 mm |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $20.09
Elvis 234 Sunglass—
$20.09
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Elvis |
| Model | Â ELS234 |
| Color | Â Brown, Black |
| Shape | Â Butterfly |
| Material | Â Shell |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 57 mm |
| Temple Length | Â 137 mm |
| Bridge Width | Â 18 mm |
























