š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Elvis 233 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Elvis |
| Model | Ā ELS233 |
| Color | Ā Black |
| Shape | Ā Butterfly |
| Material | Ā Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width |
Ā 57 mm |
| Temple Length | Ā 141 mm |
| Bridge Width | Ā 18 mm |
$20.09
Elvis 233 Sunglassā
$20.09
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Elvis |
| Model | Ā ELS233 |
| Color | Ā Black |
| Shape | Ā Butterfly |
| Material | Ā Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width |
Ā 57 mm |
| Temple Length | Ā 141 mm |
| Bridge Width | Ā 18 mm |
























