🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Bvlgari 6129KB Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Bvlgari |
| Model No |
BV6129KB |
| Color | Polar Grey (395/T3) |
| Shape | Cat Eye |
| Material | Metal |
| Type | Half Rim |
| Lens Width | 60 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 15 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$522.18
Bvlgari 6129KB Sunglass—
$522.18
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Bvlgari |
| Model No |
BV6129KB |
| Color | Polar Grey (395/T3) |
| Shape | Cat Eye |
| Material | Metal |
| Type | Half Rim |
| Lens Width | 60 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 15 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |














