š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Bottega Veneta 1212S Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Bottega Veneta |
| Model No | Ā BO1212S |
| Color |
Ā Pink (006) |
| Shape | Ā Square |
| Material | Ā Acetate |
| Type | Ā Half Rim |
| Lens Width | Ā 52 mm |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Bridge Width | Ā 20 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
$64.37
Original: $183.92
-65%Bottega Veneta 1212S Sunglassā
$183.92
$64.37Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Bottega Veneta |
| Model No | Ā BO1212S |
| Color |
Ā Pink (006) |
| Shape | Ā Square |
| Material | Ā Acetate |
| Type | Ā Half Rim |
| Lens Width | Ā 52 mm |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Bridge Width | Ā 20 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
